Agenda (meditaties worden per week vermeld)

Importeer in mijn agenda

Importeer in mijn agenda

Importeer deze link in je digitale agenda:

webcal://wajid.nl/ical

Datum Tijd Activiteit
Sunday 15 September 08:00 to 20:00 Osho Meditation Retreat
Monday 16 September 07:00 to 08:00 Osho Dynamische meditatie
Monday 16 September 10:30 to 12:00 Yogalessen
Monday 16 September 17:30 to 18:30 Osho Kundalini meditatie
Monday 16 September 19:00 to 20:30 Bhakti Yoga | zang en stilte
Monday 16 September 19:30 to 22:00 Emotioneel Lichaamswerk - cursus / 10x
Tuesday 17 September 06:00 to 07:00 Osho Chakra Breathing meditatie
Tuesday 17 September 08:00 to 09:00 Osho Dynamische meditatie
Tuesday 17 September 12:00 to 12:30 4-Step Let Go meditation
Tuesday 17 September 17:30 to 18:30 Meditatie
Tuesday 17 September 19:00 to 22:00 Je eigen wijze weg | deel 1 - cursus
Tuesday 17 September 19:30 to 22:30 Massage voor Beginners - cursus / 4x
Wednesday 18 September 07:00 to 08:00 Osho Dynamische meditatie
Wednesday 18 September 19:30 to 22:30 Massage voor Beginners - cursus / 4x
Wednesday 18 September 19:30 to 21:45 Pure Dance | Vijf Ritmes
Thursday 19 September 07:00 to 08:00 Osho Dynamische meditatie
Thursday 19 September 09:00 to 10:00 No-Mind meditatie
Friday 20 September 07:00 to 08:00 Osho Dynamische meditatie
Friday 20 September 15:00 to 16:30 Bhakti Yoga | zang en stilte
Friday 20 September 20:00 to 23:00 Tantric Dance
Saturday 21 September 08:00 to 09:00 Osho Dynamische meditatie
Saturday 21 September 10:30 to 16:30 Cursus Hand Massage
Saturday 21 September 18:30 to 20:00 Avondmeditatie met Osho video
Saturday 21 September 20:30 to 21:30 Dansmeditatie
Saturday 21 September 21:30 to 00:30 Blissco Dance Celebration
Sunday 22 September 08:00 to 09:00 Osho Dynamische meditatie
Sunday 22 September 13:00 to 15:30 Klankschalenconcert & chanting
Monday 23 September 10:30 to 12:00 Yogalessen
Wednesday 25 September 19:30 to 21:45 Pure Dance | Vijf Ritmes
Thursday 26 September 09:00 to 10:00 No-Mind meditatie
Thursday 26 September 10:00 to 18:00 Massage sessies
Friday 27 September 19:00 The Essence of Passion - weekend
Saturday 28 September 18:30 to 20:00 Avondmeditatie met Osho video
Saturday 28 September 20:30 to 21:30 Dansmeditatie
Sunday 29 September 19:30 to 22:30 Tantric Dance Verdiepingsgroep
Monday 30 September 10:30 to 12:00 Yogalessen